L2 Black-Bird

Gracja II Final

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Gry

Announcement

English : Please everbody change forum , new adres is http://forum.l2blackbird.cjc.pl Polish : Prosze wszystkich o rejestrowanie sie na nowym forum o adresie http://forum.l2blackbird.cjc.pl

#1 2009-11-23 23:34:19

Spike

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Prace i Postępy

na chwilę obecną doszliśmy do takiego stanu że jak obciążamy server do 320% wraca on do normalności i nic się nie dzieję . oprócz chwilowego mega laga

Offline

 

#2 2009-11-24 15:59:51

Eliza

Member

Registered: 2009-11-14
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

online - > wchodzi mija 5 minut znowu to samo :) LAG NA LAGU i server off. nie sądze żeby to były ' postępy '

Offline

 

#3 2009-11-24 16:07:44

Eliza

Member

Registered: 2009-11-14
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

naprawdę nie potraficie naprawić tego błędu ?
to moge zapytać po co zabieracie się na stawianie servera ? o.O

Offline

 

#4 2009-11-24 17:23:15

Masters

Member

Registered: 2009-11-23
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

lol nic nie umicie zrobic zal.PL

Offline

 

#5 2009-11-24 17:56:45

Eliza

Member

Registered: 2009-11-14
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

kurde gdzie te dawne czasy ? nowy dedyk, 80+ludzi online ;o
teraz to nawet 20 nie wyciagnie nawet jak znowu wstanie ;<

Offline

 

#6 2009-11-24 18:13:42

BOB

Member

Registered: 2009-11-12
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

bo brakuje tego który trzymał ten server w kupie i praktycznie sam wszystko zrobił czyli momoko... dzięki Bass za GG do niego.. odbyłem rozmowę z nim i wiem co i jak... faktycznie widocznie nawet javy nie umicie dobrze postawić bo to on właśnie całą robote zrobił za WAS.. teraz gdy go nie ma nie ma serva... szkoda czasu poświęconego na ten server nie odzyskam ale cóż trzeba iść dalej.. wątpie żeby ten server staną na nogi spowrotem...

Offline

 

#7 2009-11-24 18:48:02

Spike

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

LuKicz wrote:

Spike kurw@ albo zamknijcie całkowicie serwer na czas prac albo zamkniecie go w ogóle  widać że staracie się coś zrobić ale piszcie coś bądźcie aktywni bo jak nie to już wszyscy popierniczą serwa.  Jeśli macie problem to od tego są różne fora. Radze z nich skorzystać. Tyle ode mnie.

a bierzesz pod uwagę że ja normalnie pracuję w realu i mnie nie ma ? , a tak na marginesie to nigdzie nie zostało napisane że błąd został usunięty i nikt nie kazał się logować a na www jest napisane że testy .

co do innych którzy piszą tu posty a w sumie to Elizy i Mastera :
Eliza - po co piszesz w każdym temacie te same zwroty , serwer ci nie pasuję ?  przecież już się żegnałaś z nim więc nie rozumiem twoich postów . Nikt cię tu na siłę nie trzyma . Znajdź sobie jakiś serwer i idź tam spamuj po forach .

Master  - naprawdę nie interesuję mnie to kto pracował przy serwerze i kto co robił , skoro twierdzisz że nie potrafimy javy nawet ustawić , to po co zaglądasz na to forum i piszesz kto co robił . Ja przynajmniej staram się to naprawić w miarę czasu jaki posiadam , a nie mam ochoty spędzać go cały czas przed komputerem . Piszesz Momoko to , Momoko tamto  ......  jak tak dobrze z nim ci się współpracuję to idź do niego na jego serwer może da ci Login i Hasło na Admina i będziesz w raju . Dla mnie jest on osobą która owszem robiła na tym serwerze dużo , ale jest też osobą lekkomyślną , która potrafiła zniszczyć pracę kilku osób w przeciagu chwili i nawet się tym nie przejąć a do tego jeszcze złodziejem który nie  potrafił po oddawać pieniędzy tym co je wpłacili , mimo iż pisałem że nie potrzeba żadnych dotacji na chwilę obecną , i że zobaczymy co będzie później .


Tak więc moje ostatnie słowa do was , a pisząc tego posta mogłem poświęcić ten czas na szukanie rozwiązania błędu . Jeżeli coś wam nie pasuję , ja was nie zmuszam do logowania się na to forum i na ten serwer . Jest ich miliony i z pewnością znajdziecie sobie jakiś który wam pasuje i pokażecie innym .

Offline

 

#8 2009-11-24 18:54:14

Masters

Member

Registered: 2009-11-23
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

a dajcie spokoj skoro pracujesz to poco brales sie za ten server jak niemasz czasu i tyle do gadania  ...wiecej juz nie pisze...zegnam

Offline

 

#9 2009-11-24 18:54:25

Bass

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

BOB wrote:

bo brakuje tego który trzymał ten server w kupie i praktycznie sam wszystko zrobił czyli momoko... dzięki Bass za GG do niego.. odbyłem rozmowę z nim i wiem co i jak... faktycznie widocznie nawet javy nie umicie dobrze postawić bo to on właśnie całą robote zrobił za WAS.. teraz gdy go nie ma nie ma serva... szkoda czasu poświęconego na ten server nie odzyskam ale cóż trzeba iść dalej.. wątpie żeby ten server staną na nogi spowrotem...

hahahahah dobre:) dawno się tak nie uśmiałem tylko jak mógł to wszystko zrobić Momoko(po za zmiana wyglądu npc i kolorów html:) skoro długi czas nie miał dostępu do bazy danych i plików servera??.Sam sie linux zainstalował a w raz z nim server??.Jedynie momoko co zrobił to dał pasy innej osobie która wyjebała wszystko śmiejąc się z niego.Problem jest poważny i na wielu forach nie wiedza co zrobić nawet ci co zrobili ten server...
Mozę wy wiecie co trzeba zrobić jak już tak wszystko wiecie.

Exception in thread "com.mchange.v2.async.ThreadPoolAsynchronousRunner$PoolThread-#2" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "LoginServerThread" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "General Pool-4" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
    at sun.nio.ch.EPollArrayWrapper.setInterest(EPollArrayWrapper.java:179)
Exception in thread "SelectorThread-53" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
    at org.mmocore.network.NioNetStackList.<init>(NioNetStackList.java:27)
    at org.mmocore.network.MMOConnection.<init>(MMOConnection.java:74)
    at org.mmocore.network.SelectorThread.acceptConnection(SelectorThread.java:245)
    at org.mmocore.network.SelectorThread.run(SelectorThread.java:173)
Exception in thread "General Pool-7" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Error while sending logout packet to login
Exception in thread "General Pool-6" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "General Pool-1" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "General Pool-5" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Error while sending logout packet to login
Exception in thread "Timer-0" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "com.mchange.v2.async.ThreadPoolAsynchronousRunner$PoolThread-#1" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "GameTimeController" Exception in thread "General Pool-11" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
17:57:18 TimerThread stop with following error. restart it.
Exception in thread "General Pool-14" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Exception in thread "GameTimeController" java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space

Offline

 

#10 2009-11-24 19:06:18

Spike

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

Leyton wrote:

A co z myślą postawienia od nowa?:D

ta myśl jest brana pod uwagę . z tym że i tak już wszystko stoi na nowych plikach i bazach i nadal wyskakuje ten błąd

Offline

 

#11 2009-11-24 20:21:40

Masters

Member

Registered: 2009-11-23
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

I co jakies postepy??? Bo nudno:/

Offline

 

#12 2009-11-24 20:33:12

Outsider

Member

Registered: 2009-11-12
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

A może spróbujcie wszystko od nowa baza itp idt.... Może to przez OS różne moga byc przyczyny ;P

Offline

 

#13 2009-11-24 21:51:09

Outsider

Member

Registered: 2009-11-12
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

Bass i Spike moim zdanie postawcie całkiem serwer na nowo... może zróbcie dodatkowo jakiś reinstal systemu na dedyku tak jak byście serwer stawiali 1 raz ;P  W ramach wipe na jakiś czas zwiekszyć drop zeby gracze mogli odzyskac to co mieli moim zdaniem to dobre rozwiązanie :) ale to tylko moja mała sugestia:) Zdecydujecie jak chcecie
PzdR

Offline

 

#14 2009-11-24 22:31:27

Spike

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

Eliza wrote:

walcie sie :P pozdro i pocficznie . smieszny serv smieszne ekipa :)
tak znalazlam nowy serv i ju nie wroce. cya i dzieki all graczom za wspolprace

you welcome  , and stop yakking please .

Offline

 

#15 2009-11-25 05:39:07

Kyro

Member

1476196
From: Klimkówka
Registered: 2009-11-13
Reputation :   

Re: Prace i Postępy

Ludzie nie marudźcie już tyle, przynajmniej się starają to już duży plus wykorzystajcie tą przerwę od l2 dla rodziny, kumpli i nauki czy pracy jak ktoś ma zaległości :P na pewno wam to na złe nie wyjdzie.

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl