L2 Black-Bird

Gracja II Final

Announcement

English : Please everbody change forum , new adres is http://forum.l2blackbird.cjc.pl Polish : Prosze wszystkich o rejestrowanie sie na nowym forum o adresie http://forum.l2blackbird.cjc.pl

  • Index
  •  » Bugi
  •  » Doombringer i jego skille...

#1 2009-11-15 09:40:19

Grim

Member

Registered: 2009-11-13
Reputation :   -1 

Doombringer i jego skille...

No więc tak, od czego by tu zacząć... Niby dużo zastrzeżeń nie mam do tej klasy, większość jej aspektów jest chyba w normie, jednak... Skille typu rush impact, pozwalające wykonać atak z odległości i przybliżenie się do przeciwnika chyba nie działają poprawnie. Fakt faktem Doombringerem grałem tylko raz, a było to niedługo po pojawieniu się kamaeli więc mogły, i na pewno nastąpiły, gruntowne zmiany, jednak moja wątpliwość to czy te skille powinny tak działać? By można było wykonywać je z miejsca? Poruszać się nawet mając na sobie root? Głównie to mnie trapi stąd cały wątek.

Proszę o rozpatrzenie całej sprawy i jak najszybszą odpowiedź oraz czy zostaną podjęte jakieś działania.

Pozdrawiam
2Grim2Dream

Offline

 

#2 2009-11-15 11:32:12

Spike

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Doombringer i jego skille...

Grim wrote:

No więc tak, od czego by tu zacząć... Niby dużo zastrzeżeń nie mam do tej klasy, większość jej aspektów jest chyba w normie, jednak... Skille typu rush impact, pozwalające wykonać atak z odległości i przybliżenie się do przeciwnika chyba nie działają poprawnie. Fakt faktem Doombringerem grałem tylko raz, a było to niedługo po pojawieniu się kamaeli więc mogły, i na pewno nastąpiły, gruntowne zmiany, jednak moja wątpliwość to czy te skille powinny tak działać? By można było wykonywać je z miejsca? Poruszać się nawet mając na sobie root? Głównie to mnie trapi stąd cały wątek.

Proszę o rozpatrzenie całej sprawy i jak najszybszą odpowiedź oraz czy zostaną podjęte jakieś działania.

Pozdrawiam
2Grim2Dream

Temat przyjęty do sprawdzenia , odpowiedź już w krótce.
Pozdrawiam
Spike

Offline

 

#3 2009-11-15 17:09:51

Bass

Administrator

Registered: 2009-11-11
Reputation :   

Re: Doombringer i jego skille...

Tak ma działać możesz przenieść się nawet z rotem tak samo z rotem dziala shadow step.Musisz byc w pewnej odległości od celu żeby ten skill zadziałał.

Offline

 

#4 2009-11-15 20:07:17

Grim

Member

Registered: 2009-11-13
Reputation :   -1 

Re: Doombringer i jego skille...

No i tu jest chyba problem. Najpierw owy doombringer podchodzi do przeciwnika używając skilla z pewnej odległości. ALE następnie używa go cały czas stojąc twarzą w twarz z przeciwnikiem, nie oddalając się od niego ani trochę.  Więc w tym wypadku wymóg zachowania odległości od celu chyba nie zostaje spełniony. Czy to również jest zgodne z jego działaniem?

Offline

 

#5 2009-11-15 20:23:35

Surender

Member

Registered: 2009-11-13
Reputation :   -2 

Re: Doombringer i jego skille...

Tak jest to zgodne z działaniem, ponieważ jak mniemam owy doombringer to Dracoon. Robi on tak z jednego prostego powodu ten skill da się zenchantować tak aby działał z miejsca i to żaden bug. Pozdrawiam

Last edited by Surender (2009-11-15 20:23:47)

Offline

 

#6 2009-11-15 21:22:08

Grim

Member

Registered: 2009-11-13
Reputation :   -1 

Re: Doombringer i jego skille...

I taka odpowiedź mi jak najbardziej odpowiada. Wątpliwości rozwiane, odpowiedzi poznane, temat można spokojnie zamknąć.

Offline

 
  • Index
  •  » Bugi
  •  » Doombringer i jego skille...

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoty brytyjskie zdjęcia